Dobry rejs morski – czyli jaki?

Żeglarstwo morskie nie “dziadowskie”.

Co musisz wiedzieć o naszych imprezach?

Na początek właściwie to, że: My nie konkurujemy ceną? Podzielamy opinię, że w  usługach pojęcia „dobrze” i „tanio” nie idą w parze, a w przypadku żeglarstwa pełnomorskiego właściwie się wykluczają. I tu moglibyśmy zakończyć.

Co wyróżnia nasze rejsy i szkolenia morskie?

Mając jedno z największych doświadczeń prowadzenia pełnomorskich imprez żeglarskich w Polsce, gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie w każdej sytuacji.

Naszym największym atutem są ludzie. Są to skiperzy/instruktorzy, którzy potrafią i chcą zaoferować swojej załodze coś więcej niż tylko dopłynięcie jachtem do celu lub doprowadzenie da zaliczenia końcowego egzaminu podczas kursu. Przede wszystkich są zaangażowani i nie mogą być inni ponieważ ich pasją oprócz żeglarstwa jest poznawanie nowych ciekawych osób właśnie takich jak Ty.

Nie boimy się wyzwań i innowacji. Tadek Duch udowadnia to już od ponad dziesięciu lat.

To właśnie Tadek jako pierwszy wprowadził na polski rynek już przed ponad dekadą rejsy/szkolenia w formie all inclusive. Podczas których wsiadasz na wysprzątany i zaprowiantowany już jacht, gdzie dodatkowo możesz wypożyczyć pościel i sztormiak. To właśnie my najprawdopodobniej do tej pory jako jedyni wprowadziliśmy do swojej oferty rejsy i szkolenia w formie indywidualnej, rejsy w formie Premium i rejsu oraz szkolenia przeznaczone tylko i wyłącznie dla młodzieży.

Na obecną chwilę wiele szkół/agencji żeglarskich konkuruje ze sobą jedynie ceną, przy czym imprezy pozostają na żenująco niskim poziomie, a w niektórych przypadkach gdzie cena nie przekracza tysiąca złotych część programu w ogóle nie jest realizowana. Naszą ambicją jest zadowolony klient.

Jesteśmy świadomi:

– wartości swojej i usług, które świadczymy;

– wartości Twojego czasu oraz Twojego zaufania, które nam okazujesz okrętując się na kilka dni do nas na pokład jachtu;

– ewentualnych obaw, szczególnie tych osób, które pierwszy raz wybierają się na morze a nawet w ogóle na żagle;

– tego, że nie każdemu nasze imprezy się spodobają.

  

I na koniec…

Nie zawsze dopłyniemy do planowanych miejsc ale zawsze będziemy zaangażowani.

Nie zawsze będzie słońce i sprzyjający wiatr ( szczególnie na Bałtyku) ale zawsze będzie profesjonalnie i bezpiecznie.

I nie postępujemy tak w imię jakiejś koncepcji, po prostu inaczej nie potrafimy.

Tadek