Oferta Indywidualna

Oferta indywidualna:
Indywidualny rejs morski /  Żeglarskie szkolenie indywidualne

Elastyczna forma dzięki której Ty decydujesz i którą pomożemy Tobie zaplanować-pozwala na więcej.

Indywidualne Rejsy Morskie

Standardowo wszystkim proponujemy formę All Inclusive, która zawiera: wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie, opłaty za paliwo, końcowe sprzątanie. Na życzenie klienta forma ta może zawierać dodatkowe udogodnienia – transport, odebranie z lotniska włącznie, dodatkowe wycieczki fakultatywne. Ty decydujesz dokąd pożeglujemy, kiedy i na czym. Mogą to być rejsy szkoleniowo-stażowe, turystyczno-stażowe lub turystyczne.

Indywidualne Szkolenia Żeglarskie

Szkolenie z egzaminem na patent jachtowego sternika morskiego jesteśmy w stanie zorganizować i przeprowadzić nawet dla jednej osoby w dowolnym miejscu Europy. Szkolenie takie ma szansę być bardziej efektywne i kompleksowe poprzez połączenie go ze szkoleniem na certyfikat SRC  Radiooperatora Bliskiego Zasięgu, który to certyfikat jest niezbędny do samodzielnego czarteru jachtu żaglowego lub motorowego.

Indywidualna wycena

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualne. Wstępna wycena trwa kilka godzin od momentu złożenia zamówienia, a dokładna maksymalnie do 2-3 dni. Koszt imprezy indywidualnej zależy przede wszystkim od wybranego jachtu oraz okresu sezonu.

W jaki sposób zamówić taką ofertę?

Skontaktuj się z nami mailowo: tadek@tadekduch.pl lub telefonicznie bezpośrednio z Tadkiem tel. 606 917 136

 

Poniżej przykładowe relacje z imprez indywidualnych: